Firma OPAK Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Szczecinku istnieje na rynku od 30 lat, a od ponad 25 lat pośredniczy w sprzedaży nowych i używanych maszyn z całego świata. W naszej ofercie oprócz maszyn znajduje się również serwis i części zamienne. Największy procent udziału w naszej sprzedaży stanowią nowe maszyny produkowane w Chinach, każda z nich posiada Certyfikat CE – deklarację producenta, że oznakowany wyrób spełnia wymagania dyrektywy Unii Europejskiej. Reprezentujemy oraz jesteśmy bezpośrednim przedstawicielem na rynku polskim kilku chińskich fabryk produkujących maszyny do produkcji i przetwórstwa tektur falistych. Mamy również swojego przedstawiciela, który pracuje dla nas w Szanghaju. Szeroki zakres maszyn można przed zakupem zobaczyć w naszej firmie

Od roku 2010 sprzedaliśmy w sumie ponad 100 maszyn . Większość z nich została zakupiona poprzez leasing w różnych bankach.

Jesteśmy częstym wystawcą na międzynarodowych i krajowych targach z branży opakowań i tektury. Chcielibyśmy dodać, iż zdobyliśmy zaufanie wielu znanych producentów opakowań  w Polsce oraz za granicą, którzy wracają do nas przy kolejnych zakupach inwestycjach realizując je za naszym pośrednictwem.

Większość maszyn przed zakupem można zobaczyć u nas w siedzibie firmy oraz u naszych klientów na terenie polski .

Do you need more information?