Kaszerownice automatyczne

Kaszeruje tektury:

  • arkusz tektury litej („plakat”) z arkuszem tektury litej
  • arkusz tektury litej („plakat”) z arkuszem tektury 2 – warstwowej w falach C,B,E i F
  • arkusz tektury litej („plakat”)  z tekturą 3,4 i 5 – warstwową

Dolny arkusz podawany jest automatycznie przez podciśnieniowy podajnik paskowy, po czym przechodzi on pod wałem nakładającym klej na jego powierzchnię. Górny arkusz podawany jest również automatycznie za pomocą ssawek z palety, która umieszczona jest na windzie. W maszynie istnieje możliwość regulacji ilości kleju W ciągu godziny maszyna potrafi skleić nawet  12 000 arkuszy na godzinę . Pasowanie odbywa się za pomocą serwomotorów .  Oferujemy modele bardziej ekonomiczne o wydajności 7 000 arkuszy na godzinę  i pasowaniu mechanicznym .

Oba typy kaszerownic  można zamówić w różnych formatach roboczych. Wszystko zależy od potrzeb klienta i budżetu jaki dysponuje popularne formaty maszyn to  1300×1300  mm  1300×1480 mm 1650×1650 mm .   

Jest także możliwość zamówienia odbioru zwanego „flip-flopem” . Arkusze które zostały już sklejone i wychodzą ze stołu trzeba układać na palecie przekładając paczki . Automatyczny flip-flop będzie robił to sam układając kaszerowane arkusze  .


Kaszerwonice półautomatyczne

Kaszeruje tektury:

    • arkusz tektury litej („plakat”) z arkuszem tektury litej

    • arkusz tektury litej („plakat”) z arkuszem tektury 2 – warstwowej w falach C,B,E i F

    • arkusz tektury litej („plakat”)  z tekturą 3,4 i 5 – warstwową

Klejenie arkuszy jest bardzo dokładne, co pozwala na otrzymanie wysokiej klasy ekskluzywnych opakowań kaszerowanych lub materiałów reklamowych. Praca na tej maszynie odbywa się w następujący sposób.

                Dolny arkusz podawany jest automatycznie przez podciśnieniowy podajnik, po czym przechodzi on pod wałem nakładającym klej na jego powierzchnię. Górny arkusz podawany jest półautomatycznie tzn. poprzez dosunięcie go do fotokomórki uruchamiającej wałki prowadzące. Następnie oba arkusze zostają spasowane. Maszyna posiada elektroniczną regulację nakładania arkuszy na siebie. Spasowane i sklejone arkusze wchodzą na stół dociskowy, na którym odbywa się ostateczne równomierne i dokładne sklejenie. W ciągu godziny maszyna potrafi skleić do 3 000 arkuszy na godzinę.  

Maszynę można zamówić w różnych formatach roboczych. Wszystko zależy od potrzeb klienta i budżetu jaki dysponuje popularne formaty maszyn to  1300×1300  mm  1300×1480 mm 1650×1650 mm .   


Realizacje

Rozładunek kaszerownicy

Instalacja kaszerownicy

Uruchomienie maszyny i pierwsza produkcja


Instalacja jednej z maszyn u klienta


ODBIÓR KASZEROWNICY U PRODUCENTA


Do you need more information?