NOWOŚĆ

W związku z realizacją projektu dofinansowanego z Funduszy Europejskich pt. „Wdrożenie innowacyjnych opakowań kartonowych o obniżonej retencji wody i podwyższonej trwałości”  wdrożyliśmy do seryjnej produkcji opakowania z pokrycie hydrofobowym o obniżonej retencji wody i podwyższonej trwałości.

Redukcja skraplania się wody i wilgoci oraz zatrzymywania wody na powierzchni i wchłaniania jej w strukturę włóknistą kartonu powoduje znaczące zredukowanie ryzyka rozmiękania i deformacji opakowania, a przez to jego pęknięć, zarwań, wybrzuszeń, kruchości.

W przypadku naniesienia powłoki emulsyjnej na zewnętrzną część opakowania, korzyść będzie odczuwalna np. w warunkach dalekiego transportu opakowań np. drogą morską, w warunkach transportu między chłodniami, a samochodami dostawczymi czy magazynami, gdzie duże wahania temperatur wpływają na powstawanie wilgoci.

Pudła klapowe

Wykonane z tektur 3, 5 i 7 warstwowych, w falach E, B, C, BC, BE, CE, EBC sklejane lub zszywane z możliwością wielokolorowych nadruków pokrytych lakierem.

Pudła wykrojnikowe (fasonowe)

Wycinane na bazie form o różnych konstrukcjach zamkniętych lub otwartych (tacki), do składania ręcznego lub sklejania na automatach pakujących.

Opakowania do owoców i warzyw

Produkowane ze specjalnych papierów, przeznaczone do przechowywania w warunkach chłodniczych.


Przykładowe realizacje opakowań


Display-e, opakowania ekspozycyjne kaszerowane z nadrukiem offsetowym

Konstruowane ze specjalnym przeznaczeniem – na półkę sklepową, zaprojektowane, wykonane i dostosowane do konkretnych produktów na indywidualne życzenie odbiorców.

Przekładki, wkładki, kratownice

Różnorodne wymiary, kształty i konstrukcje

Tektura 2-w w rolach

O różnych szerokościach, gramaturach i ilościach metrów bieżących w nawoju

Tektura „bez końca” fanfold

Posiadamy studio projektowe służące pomocą w opracowywaniu szat graficznych i wzorów opakowań.

Długoletnie doświadczenie w połączeniu z dobrą jakością wyrobów oraz korzystnymi cenami pozwoliło firmie zdobyć zaufanie wielu czołowych polskich jak i zagranicznych producentów.

Proponujemy Państwu współpracę w zakresie dostarczania opakowań z tektury falistej oferując:

  • konkurencyjne ceny
  • wysoką jakość
  • szybki czas realizacji
  • nadruk offsetowy
  • nadruk FLEXO do pięciu kolorów!